Szanowna Pani/Szanowny Panie

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie pragnie zaprosić Pana/Panią do udziału w projekcie pn. „Kwalifikacje zawodowe dla rozwoju Mazowsza” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest podniesienie poziomu kwalifikacji zawodowych wśród dorosłych mieszkańców województw mazowieckiego.

Przystępując do projektu możecie Państwo wziąć udział w jednym z niżej wymienionych kursów:

1. Spawanie metodą MAG 135
  2. Spawanie metodą TIG 141
  3. Kierowca wózków jezdniowych
  4. Prawo jazdy kat. C
  5. Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  6. Fryzjer
  7. Kosmetyka z elementami wizażu
  8. Kucharz
  9. Artystyczne układanie roślin, florystyka

Każdy kurs kończy się egzaminem zewnętrznym nadającym kwalifikacje odpowiadające danej tematyce.

Kursy realizowane są w jednostkach terenowych ZDZ w: Warszawie, Ciechanowie, Siedlcach, Wyszkowie, Garwolinie, Pruszkowie oraz Radzyminie.

Kto może wziąć udział w Projekcie?

Do udziału w projekcie mogą przystąpić osoby dorosłe mieszkające, pracujące bądź uczące się na terenie województwa Mazowieckiego, chcące z własnej inicjatywy uzupełnić, podnieść bądź zmienić swoje kwalifikacje w tym:

• Pracujący, w tym samo zatrudnieni
  • Bezrobotni – zarówno osoby niezarejestrowane jak i zarejestrowane w Urzędach Pracy
  • Bierni zawodowo
  • Osoby uczące się/studenci

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące Projektu dostępne na stronie:

www.kwalifikacjedlamazowsza.zdz.edu.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE